Харків'яни у збірній України

Напередодні, 31 січня по 1 лютого 2019 року в місті Кременчуг відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 200 найкращих спортсменів з різних куточків нашої країни, інфомує kharkovskiye.info.
Збірна Харківської області, яка представляла на першості України наш регіон, з успіхом виступила на змаганнях і виборола 4 медалі: золоту, срібну і дві бронзові.
Здобувши 4 перемоги поспіль, найвищу нагороду вручили Ярославу Фільчаков, він став чемпіоном України у ваговій категорії до 82 кг. У ваговій категорії до 87 кг срібну медаль завоював чемпіон світу серед молоді Семен Новіков, програвши у фіналі Жану Беленюк, олімпійському призеру і віце-чемпіону світу серед дорослих. Бронзові медалі вибороли Андрій Кулик (вагова категорія – до 72 кг) і Владислав Коваленко (вагова категорія – до 130 кг).
Особливо пильну увагу уболівальників було прикуто до олімпійських вагових категорій, адже чемпіонат був відбірковим, і всі спортсмени цих груп боролися за право потрапити в збірну України, щоб захищати честь країни на чемпіонаті з греко-римської боротьби в Європі.
Після закінчення чемпіонату Дмитро Тимченко, старший тренер збірної України з греко-римської боротьби, оголосив стартовий склад нашої команди на чемпіонат Європи, котрий відбудеться в березні, з 3 по 6 число, в місті Нові-Сад (Сербія). Серед названих прізвищ прозвучали і імена двох харків’ян, медалістів відбіркового туру в місті Кріменчуг, Семен Новіков і Владислав Коваленко.
Нагадаємо, що Дмитро Тимченко харків’янин. Він був бронзовим призером чемпіонату Європи в 2005 році і заслужив бронзову медаль чемпіонату світу і срібну медаль Європейських ігор в 2015 році.